Шаблоны для Joomla 3 здесь

Науково-практична конференція оториноларингологів та дитячих оториноларингологів України

Відповідно до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій у 2019 році,22 березня 2019 р. в залі засідань Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (м. Київ, вул. Дорогожицька 9) відбуласянауково-практична конференція оториноларингологів та дитячих оториноларингологів України «Актуальні питання оториноларингології та дитячої оториноларингології», присвячена 100-річчю кафедри оториноларингології, 50-річчю кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НМАПО імені П. Л. Шупика та 100-річчю з дня народження професора Євдощенко О. А.

 

Метою конференції було: ознайомлення фахівців з досягненнями кафедр та новими тенденціями в напрямку підвищення ефективності діагностики та лікування хвороб вуха, горла та носа у дорослих та дітей.

Відкрила конференцію проректор НМАПО імені П. Л. Шупика з науково-педагогічної талікувальної роботи, професор Моісеєнко Р. О. З привітаннями виступили: академік НАМН України, віце-президент НАМН України, директор ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України», голова Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів професор Заболотний Д. І.; проректор з науково-педагогічної, лікувальної роботи Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця професор Науменко О. М.; завідувач кафедри оториноларингології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця професор Дєєва Ю. В.; професор кафедри  оториноларингології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Тишко Ф. О.

 

Професор Моісеєнко Р. О.вручила подяки ректора НМАПО імені П. Л. Шупика звідувачам кафедри оториноларингології і дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії, професорам В. О. Шкорботуну та А. Л. Косаковському.

В доповідях вчених були висвітлені нові технології та актуальні питання діагностики і лікування захворювань  ЛОР-органів. Окремі засідання будуть присвячені висвітленню питань патології лімфаденоїдного глоткового кільця, захворюванням гортані, носа і приносових синусів, проблемам ранньої діагностики та реабілітації порушень слуху. Дана інформація буде корисною отоларингологам, дитячим отоларингологам, сімейним лікарям та педіатрам.

 

  

В доповідях українських вчених були висвітлені нові технології та актуальні питання діагностики і лікування захворювань  ЛОР-органів у дітей. Окремі доповіді були присвячені висвітленню питань патології лімфаденоїдного глоткового кільця, захворюванням гортані, носа і приносових синусів, проблемам ранньої діагностики та реабілітації порушень слуху у дітей.

Загалом, в роботі конференції взяло участь понад 270 фахівців з профільних установ України.  Всі учасники конференції отримали багато цікавої та корисної інформації з різних розділів оториноларингології та дитячої оториноларингології.

Під час конференції працювала виставка фармацевтичних препаратів та медичної техніки.

По закінченню конференції була прийнята резолюція, направлена на покращення допомоги дорослим і дітям України з захворюваннями ЛОР-органів.